Product owner

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel 1-3 év product owner-i vagy üzleti elemzői tapasztalattal IT területen
  • Magabiztos informatikai készségekkel rendelkezel
  • Ismered az agilis szoftverfejlesztési módszertanokat, dolgoztál már agilis csapatban
  • Kiemelkedő kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt
  • Jó problémamegoldó és elemző vagy
  • Képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre és önálló döntéshozatalra
  • Szívesen dolgozol csapatban

Feladataid közé tartozik majd:

  • Az ügyféllel, több osztállyal/vezetővel/kollégákkal való kommunikáció, kapcsolattartás
  • Fejlesztési igények összeszedése/rendszerezése/priorizálása
  • Fő fejlesztési irányok meghatározása
  • A folyamatok megértése/lebontása, felmerülő feladatok elemi szintű lebontása
  • A fejlesztő csapattal való kommunikáció a megvalósításról/ütemezésről/határidőkről
  • Szakmai ajánlatok előkészítése
  • Műszaki tartalom összeállítása
  • Adminisztráció, riportok készítése

Előnyt jelent, ha:

  • Azure Devops (aka TFS) ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Fiatalos, jó hangulatú, összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Jelenleg túlnyomó részt home office-ban dolgozunk, azonban néhány alkalommal elengedhetetlen a személyes munkavégzés, természetesen a járványügyi előírások betartásával.

Büszkék vagyunk arra, hogy cégünk több mint 10 éve innovatív megoldásokkal segíti az ügyfeleit és tartós kölcsönös bizalomra épülő prosperáló kapcsolatot építünk ki minden ügyfelünkkel.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1139 Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.