WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat. A LED-es és egyéb energiatakarékos világítótestek és világításirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó tervezőcsoporthoz keresünk junior mérnök munkatársat.

Product Management Intern - Budapest, IV. kerület (ZT-4855) - Diákmunka

Feladatok:

  • Új termékek kereskedelembe helyezésének támogatása, közösen a vállalat kereskedelmi, marketing, technológiai és supply chain divíziójával
  • Adminisztrációs támogatás
  • Termékek listázásának koordinálás, utánkövetése
  • Kereskedelmi csapat támogatása
  • Marketing adatbázisok frissítése
  • Piac analízis és benchmark készítés
  • Promóciós tevékenységek támogatása
  • Marketing anyagok és prezentációk készítése

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktav vagy passzív)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Analitikus látásmód
  • Magas szintű Excel nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Heti min. 25 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Home office munkavégzés
  • Br. 1211 Ft-os órabér
  • Barátságos, támogató munkatársak
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete