Product compliancy engineer (Termékmegfelelőségi mérnök)

KNORR-BREMSE Hungária Kft.

1238 Budapest, Helsinki út 105.

A többszáz, illetve több ezer tonnás vasúti szerelvények esetében könnyen belátható, hogy milyen fontos az, hogy a megtervezett fékúton megálljon a szerelvény. Ehhez olyan fékvezérlő berendezéseket kell fejleszteni, amik minden körülmény mellett garantálják a megfelelő működést. A csapat által fejlesztett eszközök és termékek segítik a tesztelő és üzembehelyező mérnökök mindennapi munkáját, hogy az elkészült fékapplikációk az előírt specifikáció alapján, hosszútávon és megbízhatóan működjenek.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Elektronikai termékek világpiaci megfelelőségének biztosítása (pl. CE, UL, CCC, …)
  • Vonatkozó nemzetközi szabványok megismerése, változások követése
  • Részvétel a termékfejlesztési projektekben
  • Kapcsolattartás és koordináció beszállítók és belső szereplők között
  • Követelmények definiálása termékfejlesztési projektekhez
  • A szükséges dokumentációk elkészítése és karbantartása
  • Terméktámogatás
  • A folyamatok fejlesztésében való részvétel

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Szívesen elmélyülnél a nemzetközi szabványok és jogszabályok világában
  • Termékmegfelelőségben szereztél már tapasztalatot
  • Magabiztosan kommunikálsz angol nyelven szóban és írásban
  • Képes vagy jogi szövegek értelmezésére és közérthető kommunikálására
  • Jó kommunikációs készség és megoldás központú gondolkodás jellemez

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • Villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • HW tervezésben szereztél tapasztalatot
  • Foglalkoztál már behatóbban szabványokkal, jogi szövegekkel
  • Németül is beszélsz

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatjuk a munka-magánélet egyensúlyát
  • Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár
  • Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaidő alatt elérhető
  • Könnyen megközelíthetőek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is leparkolhatod ingyenes parkolónkban
  • Fejlődésedet minden évben konferenciákon való részvétellel, szakmai és soft skill képzésekkel segítjük
  • Támogatjuk a házon belüli előrelépésed, mert a karrieredet nem fékezzük (vasúti fékeket gyártunk :))!
  • A vasútiparban nagy múltnak örvendő, stabil vállalat vagyunk
  • Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is
  • A mindennapokat olyan rendezvények színesítik, mint a sportnap, családi nap és karácsonyi buli
  • Számíthatsz csapatépítő programokra, hogy ne minden csak a munkáról szóljon
  • Vállalati éttermünkhöz kültéri étkező is tartozik, ahova jó idő esetén szívesen kiülünk
  • Fontos számunkra a jó cselekedet, Local Care programunkkal több szervezetnek is segítettünk már

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.