Procurement leader

APTIV CONNECTION SYSTEMS HUNGARY KFT.

Tatabánya

Velünk életeket menthetsz. Tisztábbá és biztonságosabbá tesszük a közlekedést.
Biztos hátteret és hosszú távú, stabil munkahelyet nyújtunk számodra egy fejlődő nemzetközi vállalatnál.
Sikerünk kulcsa csapatunkban rejlik.

Csatlakozz hozzánk,
és építsük együtt közös jövőnket Tatabányán!

PROCUREMENT LEADER

Munkatársat keresünk mielőbbi kezdéssel 8 fős alapanyagtervező csoportunk irányítási, koordinációs és fejlesztési feladatainak ellátására.

Főbb feladatok:

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése és kommunikálása a beszállítók felé
  • Az alapanyag-ellátás napi szinten történő figyelése, a változó gyártási igényeknek megfelelő újratárgyalása a beszállítókkal
  • Folyamatos és rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal és a társszervezetekkel
  • Készletszintek minimális, illetve tervezett szinten tartása
  • Elfekvő készlet minimális szinten tartása
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás felügyelete: kommunikáció, készletszintek, leltározás, selejtjelentések
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása az MFG-Pro-ban
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása
  • Napi, heti és havi jelentések készítése
  • SAP-bevezetés támogatása

Amit kínálunk:

  • Kafetéria juttatások (már a próbaidő alatt is) a mindenkori kollektív szerződés alapján
  • 40 Ft/km bejárás támogatás
  • Remek csapat és innovatív termékek képviseletének lehetősége

Fontos, hogy rendelkezz...

  • Minimum 5-8 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • A szakmai tapasztalat mellet 2-3 év vezetői gyakorlattal
  • Felsőfokú végzettséggel (közgazdász vagy menedzsment tanulmányok előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással (német nyelvismeret előny)
  • SAP ismerete kifejezett előnyt jelent
  • Biztos Excel és PPT ismeretekkel (MS Offfice)
  • Kiváló kommunikációs-, tárgyalási- és probléma megoldó készséggel
  • Kezdeményezőkészséggel és önálló, precíz, megbízható munkavégzési képességgel

Csatlakozz hozzánk!

A "jelentkezem" gombra való kattintás után, kérem, töltse fel angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.

Tatabánya