WORK FORCE KFT.

Kedves Procurement Analyst! Ha szeretnél egy nagy múltra visszatekintő vállalatnál dolgozni, az alábbi hirdetés Neked szól! Partnerünk új munkatársát keresi az egyik kiemelt jelentőségű részlegére, ahol lehetőséged nyílik egy rendkívül felelősségteljes munkakör betöltésére! Jelentkezz partnerünkhöz, mint Procurement Analyst!

Procurement Analyst

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A beszerzési folyamatok biztos és pontos kezelése
  • Elemzések készítése a beszerzési adatokról a lehetséges értéknövelések felismeréséért
  • Napi/havi aktivitások monitorozása a folyamatokra fókuszálva, a céges eljárásoknak megfelelően
  • Az eszkalált ügyek nyomon követése – egyaránt belső és külső kezdeményezések esetében
  • A folyamatbeli hiányosságok azonosítása és javaslattétel a javításukra, változtatásokra
  • Riportálás a vezetőség felé a beszerzési folyamatokról – rendszeres és ad hoc jelleggel, valamint kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel
  • A konstruktív együttműködés biztosítása a különböző részlegekkel
  • A belső folyamatok céges szabályzatoknak megfelelő működésének biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakmai tapasztalat és egyéb elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – preferáltan gazdasághoz / beszerzéshez kapcsolódó területen
  • Minimum 3-5 év tapasztalat beszerzéshez kapcsolódó üzleti elemzésben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erősséged az MS Office és az SAP Ariba

Személyes készségek:

  • Analitikus gondolkodás
  • Rendszerszemlélet és önállóság jellemez
  • Precizitás, rugalmasság és megbízhatóság jellemez

Előnyt jelent:

  • Francia nyelvismeret
  • LEAN / Six Sigma tapasztalat

Amit nyújtunk

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amivel jutalmazzuk tudásodat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség egy világhírű, nemzetközi cégnél
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Home office lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.