A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb és legsikeresebb, fogyasztási cikkek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó nemzetközi nagyvállalat. A P&G számára fontos, hogy jobbá tegye vásárlói életét. A P&G számára dolgozói és márkái jelentik sikerének titkát. Csömörön található, közel 900 főt foglalkoztató, 1991 óta működő női higiéniai termékeket (Always, Naturella, Discreet, Tampax) előállító üzemünkbe keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Process Manager / Project Manager

    A legkitűnőbb embereket alkalmazzuk és toborozzuk világszerte.
    Szervezetünket belülről építjük, dolgozóinkat kizárólag a teljesítményértékelés figyelembe vételével léptetjük elő és jutalmazzuk.

Feladataid lesznek:

  • A világhírű fogyasztói cikkeink gyártási folyamatának támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése, fejlesztése.
  • Az üzleti célok eléréséhez szükséges technikai, technológiai lehetőségek, változtatások meghatározása
  • A javasolt változtatások technikai megvalósíthatóságának és gazdaságosságának elemzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyár más támogató részlegeivel
  • Új gyártósorok üzembehelyezésének technológiai irányítása, segítése
  • A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok esetén a minőségbiztosítási- és a kitűzött termelési eredmények elérésének támogatása
  • Pozícióink kiemelkedő lehetőséget kínálnak a sikeres pályázó számára szakmai fejlődésre és vezetői képességek fejlesztésére.

Jelentkezz, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (preferáltan villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, vegyészmérnök, környezetmérnök, biomérnök, műszaki menedzser)
  • Pályakezdő vagy esetleg maximum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalatod van
  • Kommunikációképes az angol nyelvtudásod – szóban és írásban
  • Erős a vezetői és az együttműködési készséged
  • Jó problémamegoldó képességgel és analitikai gondolkodással rendelkezel

Miért válassz minket:

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Piaci átlag feletti bérezési és juttatási csomag
  • Egyéni szakmai fejlődési program, hazai és külföldi tréningekkel
  • Mentor program és hosszú távú karriertervezés hazai és nemzetközi lehetőségekkel

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Csömör

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!