Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A KPMG Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága. A KPMG-hálózat tagvállalatai 152 országban működnek és 189 000 szakembert foglalkoztatnak világszerte.

Process Automation Developer (VBA, C#, T-SQL) - Digital Audit Center

Könyvvizsgálat/Digital Audit Center

KPMG úttörő szerepet játszik a nagy adatállományokat (big data) elemző eszközök fejlesztésében és alkalmazásában a könyvvizsgálat során. Magyarországon felállítottuk, és folyamatosan bővítjük a jelenleg 40 főt foglalkoztató Digitális Könyvvizsgálati Központunkat (DAC), amely számos automatizált audit tesztet és elemzést végez könyvvizsgálataink szerves részeként. A saját fejlesztésű automatizált digitális audit-eszközeink lehetővé teszik nagy volumenű adatállományok rövid idő alatt történő feldolgozását, melyek hagyományos módszerekkel nem elérhető eredményt hoznak. Ebbe a bővülő csapatunkba keresünk most új, lelkes gyakornokokat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel a KPMG által végzett pénzügyi auditokban
  • Részvétel az automatizálási projektekben (VBA/MS Excel macro programozás)
  • Tapasztalt kollégák támogatása az új munkafolyamatok tervezésében és kialakításában
  • A DAC csapat hatékonyságának növelése automatizálási lehetőségek keresésével

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • VBA/Excel macro programozási tudás/tapasztalat
  • Folyamatban lévő, vagy befejezett tanulmányok felső -, vagy középfokú képzésen (OKJ, FOSZK, Bsc vagy Msc)
  • Érdeklődés az adatelemzési és könyvvizsgálati folyamatok iránt
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Analitikus beállítódás, csapatjátékos személyiség
  • Középfokú írásbeli angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Office Excel ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fiatal, jókedvű, lendületes csapat, motiváló légkör
  • Rugalmas, könnyen a tanulmányokhoz igazítható beosztás
  • Részletes belépőtréning, ahol minden információt megkapsz a munkádhoz
  • Hosszú távú lehetőség
  • Lehetőség teljes állású pozícióra

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk
angol és/vagy magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével.

KPMG is an equal opportunity employer and values diversity in its workforce. KPMG encourages applications from all qualified individuals and
willing to accommodate applicants’ disability-related needs. Should you be successful after the initial application stage, please discuss with
your recruitment contact any reasonable adjustments to our recruitment process that you need.

© 2017 KPMG Hungária Kft., a Hungarian limited liability company and a member firm of the KPMG network of independent member firms
affiliated with KPMG International Cooperative ("KPMG International"), a Swiss entity. All rights reserved. The KPMG name, logo and "cutting
through complexity" are registered trademarks or trademarks of KPMG International.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: KPMG Hungária Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Process Automation Developer (VBA, C#, T-SQL) - Digital Audit Center
  • Hirdető cég: KPMG Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Részvétel a KPMG által végzett pénzügyi auditokban Részvétel az automatizálási projektekben (VBA/MS Excel macro programozás) Tapasztalt kollégák támogatása az új munkafolyamatok tervezésében és kialakításában A DAC csapat hatékonyságának növelése automatizálási lehetőségek keresésével
  • Elvárások: VBA/Excel macro programozási tudás/tapasztalat Folyamatban lévő, vagy befejezett tanulmányok felső -, vagy középfokú képzésen (OKJ, FOSZK, Bsc vagy Msc) Érdeklődés az adatelemzési és könyvvizsgálati folyamatok iránt Precizitás, megbízhatóság Analitikus beállítódás, csapatjátékos személyiség Középfokú írásbeli angol nyelvtudás Felhasználó szintű MS Office Excel ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-11