BECK AND PARTNERS Kft.
Magánszakács állás Mosonmagyaróváron! Ez egy érdekes lehetőség! Te lennél privátséf?

Ha kellő tapasztalattal rendelkezel a gluténmentes, laktózmentes, tradicionális ételek elkészítésében, jól ismered a világ konyháit főként a keleti ízvilágot akkor ez a Te lehetőséged, hogy kipróbáld magad az alábbi pozícióba:

Privátséf

Főbb feladatok, munkák:

  • heti menük összeállítása
  • a napi ebéd elkészítéséhez 5-6 főre a friss alapanyagok beszerzése
  • ebéd elkészítése
  • saját feladatok önállóan történő elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • magasan kvalifikált minimum 5 év releváns tapasztalat
  • egészséges táplálkozás ismerete
  • reform konyha, keleti konyha ismeret
  • igényes, magas szintű főzési technikák alkalmazása
  • referenciák
  • nyitottság újításokra és változásokra
  • belső késztetés folyamatos tanulásra
  • pontos, precíz munkavégzés, tisztaság
  • szeress változatosan főzni
  • legyél megbízható, lelkiismeretes hiszen ez egy bizalmi kapcsolat lesz

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • szállás biztosítása
  • jól felszerelt konyha áll rendelkezésedre
  • hosszútávú munkalehetőség
  • megbecsüljük a munkád és élvezzük a finom ételeid

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Szakmunka
  • Szakács

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár
  • Munkaidő: heti 6 nap délelőtt (amennyi idő alatt megfőzöl), a délutánok szabadok
  • Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
  • Úgy érzed alkalmas vagy a feladat ellátására?