Private Equity gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 566 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest III.

A Hestia Capital egy magánbefektetési vállalkozás, amely magas színvonalú középvállalkozásokra összpontosít. A budapesti jelenléttel a Hestia csapata számos iparágban befektetési múlttal rendelkezik, többek között: üzleti szolgáltatások, könnyűipar, élettudományok (pl. Health Care, Pharma, MedTech), pénzügyi szolgáltatások és Fintech.

Főbb feladatok, munkák

  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Pénzügyi elemzési feladatok, modellezések
  • Adatbázisok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony pénzügy területen
  • Érdeklődés a befektetések, Private Equity vagy M&A felé
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Munkaidő
  • Hétfő és péntek 9.00-17.00 között, heti 20-30 óra rugalmas beosztásban
  • Munkavégzés helye
  • Otthoni munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bruttó 1566 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolás
  • Tapasztalatszerzés egy nemzetközi cégnél pénzügyi területen
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Hosszú távú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.