Az elektromos motorok növekvő piacán úttörőnek számító, biztos alapokon álló, nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünk megbízásából keresünk

Preventív karbantartó technikus kollégát

Feladatok:

  • A megelőző karbantartási terv alapján kiírt feladatok elvégzése
  • Ellenőrzés, tisztítás, kenés, csere, beállítás, feltöltés, mérés
  • A preventív karbantartás során esetlegesen felfedezett abnormalitások, eltérések, meghibásodások felismerése, kijavítása, dokumentálása
  • A műveletek elvégzéséhez a szükséges kellékanyagok eszközök, berendezések előkészítése
  • A felhasználások szerint az utórendelési és ellátási folyamat segítése, kiszolgálása
  • Karbantartási fejlesztésekre, költségcsökkentésekre való javaslattétel, karbantartási normaidő javítása
  • Az új preventív karbantartó kollégák szakmai segítése, oktatása

Elvárások:

  • Elektronikai vagy automatizálási területen szerzett technikusi végzettség (műszerész, mechatronikai technikus, szerkezetlakatos)
  • Elektronikai, elektrotechnikai és mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Havi 2-3 szombati munkavégzés vállalása

Előnyök:

  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • Szálláslehetőség Veszprémben
  • MŰSZAKPÓTLÉK
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidós tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.