A Toyo Seat Europe Kft. közel 20 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100%-ban japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szerepében, ülésvázak gyártásával foglalkozunk, a Suzuki, Toyota, Volkswagen beszállítóiként.

Folyamatos fejlődésre törekszünk, csapatunk bővítésére
új kollégánkat keressük:

Présüzemi koordinátor

munkakörbe

FELADATOK

  • Présüzem napi termelésének koordinálása, a teljesítmény elemzése
  • Csoportvezetők napi munkájának irányítása
  • Minőségi és szervezési veszteségek folyamatos csökkentésére akciók kidolgozása, a gyökérokok szisztematikus feltárása, akciók bevezetése, azok hatékonyságának nyomon követése
  • Gyártási hatékonyságot javító projektek koordinálása
  • Gyártási dokumentumok elkészítése és aktualizálása
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • Napi riportálás a termelésvezetőnek
  • Présüzemi szabályok betartásának ellenőrzése

ELVÁRÁSOK A JELÖLTTEL SZEMBEN

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Proaktív személyiség
  • Analitikus szemléletmód
  • Jó hibaelemző képesség

ELŐNYT JELENT

  • Présüzemben szerzett vezetői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Belső tréningek

Pályakezdők jelentkezését is fogadjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Százhalombatta, 2440 Iparos út 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát.