A Toyo Seat Europe Kft. 15 éves múltra visszatekintő, százhalombattai székhellyel rendelkező, 100% japán tulajdonú társaság. A hazai autóipar egyik meghatározó szereplője.

Új kollégát keresünk

Présszerszám karbantartó

munkakörbe.

FŐBB FELADATOK:

  • Présszerszámok tervezett karbantartása, meghibásodás esetén javítása
  • Pótalkatrész nyilvántartás pontos vezetése
  • Karbantartási dokumentumok precíz elkészítése
  • Esetenként hegesztési-forgácsolási munkák elvégzése

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú lakatos, géplakatos, forgácsoló vagy szerszám-készítő végzettség
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat présszerszám karbantartás területén
  • Alapfokú forgácsolási ismeretek (síkköszörű, eszterga, marógép)
  • Alapfokú hegesztési ismeretek MÍG-TIG ívhegesztő eljárásokban
  • Műszaki rajz olvasási készség, tapasztalat

ELŐNY:

  • Darukezelői (7,5 tonnás híddaru) OKJ bizonyítvány és hatósági vizsga
  • Hegesztői szakvizsga, tűzvédelmi szakvizsga
  • Présgépek kezelése terén szerzett tapasztalat

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Megbízható, precíz
  • Nem riad vissza a tanulástól, gyorsan sajátít el új ismereteket
  • Szívesen dolgozik akár irodai akár 2 műszakos munkarendben a termelés igényei szerint

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Százhalombatta, 2440 Iparos utca 2.