Úgy gondolod, hogy határozott, talpraesett személyiség vagy?

Véredben van a kereskedelem és érdekel a számítástechnika?

Szívesen beszélsz telefonon és e-mailben, akár személyes találkozókra is szívesen jársz?

IGEN, Téged keresünk! Legyél Te szervezetünk legújabb és egyik legértékesebb láncszeme!

A CHS Hungary Kft.

Presales

munkatársat keres

Milyen feladataid lesznek?

  • Új ügyfelek felkutatása és a meglévő ügyfelekkel való napi kapcsolattartás e-mailben, telefonon, személyesen
  • Részvétel az árajánlat stratégiai kidolgozásában, az ajánlati folyamat összefogása és az érintett szakterületekkel történő egyeztetések során
  • Rendelések rögzítése, visszaigazolása, illetve a jóváhagyott beszerzések továbbítása a szállítók felé, rendelések nyomon követése
  • Projektek menedzselése
  • Egyedi üzleti lehetőségek keresése, felismerése és megszerzése
  • Heti és havi jelentések készítése
  • Adatbázisok naprakészen tartása
  • Együttműködés a kapcsolódó területekkel

Mit várunk az új csapattagtól?

  • Felsőfokú műszaki (IT, mérnöki) végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Technológiai környezetben szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat sales, sales support és/vagy értékesítési tanácsadás területeken
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélorientált, proaktív gondolkodásmód

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Fiatal, lelkes, motivált csapat
  • Izgalmas és felelősségteljes projektek
  • Modern munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség, folyamatos képzés, kiváló munkahelyi légkör
  • Saját ötletek megvalósíthatóságának lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • Angol tanfolyam, csapatépítők, irodai masszázs, AYCM lehetőség

A munkavégzés helye Budaörs, de közelebb vagyunk, mint gondolnád – székhelyünk könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel, illetve céges autóbusz is indul a Déli pályaudvarról.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, érzel magadban elhivatottságot, hogy csapatunk tagjaként közösen érjünk el további sikereket, várjuk fényképes önéltrajzodat, fizetési igény megjelölésével.