IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Presales Consultant pricing területre - német és angol nyelvtudással

Mi lenne a Te feladatod?

  • Árajánlatkészítés
  • Felelősségvállalás a pricing-releváns feladatokért, meghatározott deal-ekben
  • Együttműködés a Deal-Manager-rel a price-to-win értékmegállapítás támogatása érdekében
  • A költségek és árak közötti összefüggések meghatározása és értékelése szoros együttműködésben a Deal Solution Managerrel és Costing Managerrel
  • Részvétel az árakkal kapcsolatos tárgyalásokon
  • Az árhoz kapcsolódó profitkockázatok értékelése
  • Cash flow alakítása a szükséges Business Case-hez
  • Felelős az egységárak kialakításáért, a piaci áraktól, a kiírástól és a költségektől függően
  • Ügyfélprezentációkon és price-to-win workshop-on való részvétel

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább 5 éves tapasztalat telekommunikációs üzleti/vállalati vonalon ,mélyreható piaci ismeretekkel
  • Szakirányú végzettség főként IT- vagy közgazdász területeken.
  • Office programok magabiztos ismerete: MS Powerpoint, Word, Excel
  • Ügyfélkozpontú gondolkodásmód, magabiztos kommunikációs készség
  • Jó szervezői készség
  • Csapatjátékos attitűd, proaktivitás, gyors tanulási képesség
  • utazási hajlandóság

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.