Presales Consultant hálózatos területen (Debrecen)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Alap IP-VPN WAN és Point-to-Point Layer-2-WAN design-ok létrehozása a termék iránymutatások szerint Németország részére.
  • A németországi WAN: IP-VPN MPLS és Layer-2-WAN árkalkulációja.
  • RPKneu és Lotex kalkulációs eszközök használata.
  • MS Excel-en alapuló TC-CostCollector használata/támogatása.
  • Adatösszesítés és hálózatok rendelése az RPKneu eszközökön keresztül.
  • Vonalakkal kapcsolatos keresésekek futtatása német rendszerekben (pl. Impuls, DSL)

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább középfokú német nyelvtudás
  • Alap szintű általános telekommunikációs ismeret (Wide Area Networks, IP-VPN MPLS, Layer-2-WAN)
  • Legalább 1 év tapasztalat, ideális esetben hasonló munkakörnyezetben
  • MS Sharepoint, MS Word, MS Powerpoint alap szintű ismerete
  • MS Excel mély szakmai ismerete
  • Technikai érdeklődés
  • Új ismeretek gyors elsajátítása
  • Számok és kalkulációk iránti érdeklődés
  • Sales beállítottsáág és proaktivitás
  • Gyors alkalmazkodás, megbízhatóság
  • Utazási hajlandóság
  • Angol tudás  és kereskedelmi végzettség vagy tapasztalat előnyt jelent

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.