Partnerünk Magyarország egyik elismert rendszerintegrátor cége.

Megbízásából keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Presales/Architekt mérnök

Feladatok:

  • Ajánlatkészítés technikai támogatása, az ajánlatok technikai részének kidolgozása;
  • Ügyféligények felmérése és annak alapján rendszerek megtervezése, méretezése, ajánlások készítése;
  • A kereskedő kollégák munkájának műszaki támogatása;
  • Kapcsolattartás a gyártó kereskedelmi megbízottjaival;
  • Műszaki megoldások, javaslatok kidolgozása a felmerülő problémákra;
  • Műszaki, integrációs feladatok megoldása az ügyfeleknél;
  • Termék bemutatók, prezentációk és demók készítése;
  • A kijelölt tanfolyamok elvégzése és a szükséges vizsgák letétele;
  • Műszaki ajánlatkészítés technikai támogatása;
  • Rendszerdokumentációk, eljárásrendek készítése.

Elvárások:

  • Architekt, presales szemlélet;
  • Office alkalmazások magabiztos használata (Word, Excel, PowerPoint);
  • Terhelhetőség, rugalmasság;
  • Párhuzamosan akár több feladat határidőre történő, pontos elvégzése;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Tanfolyami anyagok önálló elsajátítása angol nyelven;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Önálló munkavégzés, kitartás és rendszerszemlélet;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Dell EMC, Hitachi, VMware technológiák ismerete;
  • Adatközponti IT infrastruktúrák ismerete: Adattárolás, Mentés, Szerverek, Hálózat, Virtualizáció;
  • Presales területen szerzett tapasztalat;
  • IT architekt tapasztalat;
  • Rendszerüzemeltetői tapasztalat és látásmód.

Amit partnerünk kínál:

  • Szakmai tapasztalat Magyarország egyik elismert rendszerintegrátor cégénél;
  • A tároló, mentési és virtualizációs piacokon elérhető legmodernebb technológiák megismerése;
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség;
  • Stabil, kiegyensúlyozott vállalati háttér;
  • Céges autó magánhasználatra is.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Budapest