Schawk Hungary Kft.
Munkatársat keresünk

Prepress, ügyfélkapcsolati koordinátor

pozícióba.
A Schawk világszerte több ezer munkatársat foglalkoztató multinacionális vállalat, amely elsődlegesen a csomagolóanyagok gyártásához kapcsolódóan biztosít komplex technológiai megoldásokat partnerei számára.
A Schawk Budapest piacvezető szerepet tölt be a csomagolóanyagokhoz kapcsolódó nyomdai előkészítés és flexo klisé gyártás területén, Magyarországon és a régióban egyaránt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatos kapcsolattartás a cég partnereivel és testvérvállalataival
  • Vevői rendelések teljes körű koordinálása és nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Műszaki beállítottság
  • Középfokú végzettség
  • Precizitás
  • Csapatszellem
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Képesség az önálló, felelősségteljes és minőségi munkavégzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Flexo nyomtatásban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • színvonalas munkakörnyezet
  • külső és belső tréningeken való részvétel, folyamatos fejlődési lehetőség egy nemzetközileg is elismert vállalatnál
  • családias légkör
  • fiatal, lendületes, támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi

Fényképpel ellátott önéletrajzaikat várjuk.