INTERGRAF DIGIFLEX KFT.

Prepess Operátor

Főbb feladatok, munkák:

    • számítógépes grafikák professzionális előkészítése flexónyomtatásra.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • többéves gyakorlat a nyomdai előkészítés területén (ofszet, szitanyomtatás),

    • a nyomdaipari előkészítő szoftverek (elsősorban Adobe Illustrator, Photoshop és Acrobat) magas szintű ismerete, magabiztos gyakorlati alkalmazása,

    • jó kommunikációs és csapatmunkára való készség,

    • terhelhetőség, rugalmasság, konstruktivitás, jó problémamegoldó képesség,

    • nyitottság új, összetett rendszerek megismerésére.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • nyomdai, flexográfiai ismeretek,

    • flexós szakterületen szerzett grafikai előkészítési tapasztalat,

    • gyakorlat a flexográfiai előkészítés területén,

    • nyomdai végzettség,

    • az EskoArtwork munkafolyamatának, illetve a PackEdge programnak az ismerete,

Amit kínálunk:

    Hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Tördelő, DTP operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1084, BUDAPEST VIG U. 31-33.

A jelentkező fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével csatolja a "Jelentkezem" gomb megnyomása után.