PrePess Operátor Békéscsaba

Főbb feladatok, munkák:

    - Grafikai állományok feldolgozhatóság ellenőrzése, színbontások meghatározása

    - Számítógépes grafikák előkszítése felxonyomtatásra

    - Nyomdagépi beállások koordinálása, szakmai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Többéves gyakorlat a flexográfia nyomtatás területén

    - Többéves gyakorlat a flexográfia nyomdai előkészítés területén

    - A nyomdaipari előkészítő szoftverek (elsősorban Adobe Illustrator, Photoshop és Acrobat) magas szintű ismerete, magabiztos gyakorlati alkalmazása

    - Jó kommunikációs és csapatmunkára való kézség

    - Terhelhetőség, rugalmasság, konstruktivitás, jó problémamegoldó képesség

    - Nyitottságúj, összetett rendszerek megismerésére

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Az EscoArtwork, GMG munkafolyamatának, illetve a PackEdge programnak az ismerete

Amit kínálunk:

    Hosszú távú, biztos munkalehetőség Békéscsabai munkavégzéssel.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Tördelő, DTP operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5600 Békéscsaba

Fényképes szakmai önéletrajz