Prémium Telesales bankár

Bruttó 450e Ft havi bér

eSense Human Resources Szolgáltató Zrt.

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47-49.

(Te döntesz: 6 óra, 8 óra vagy teljes távmunka)

Átlag bér bruttó 450.000 Ft
Támogató és befogadó csapat, rugalmas vezetők, teljesen bejelentett, banki CallCenteres munka 6 vagy 8 órában, illetve akár teljes távmunkában, ha van call center vagy értékesítési tapasztalatod.

Feladatok:

  • kizárólag meglévő ügyfélkör megkeresése telefonon
  • banki termékek: személyi kölcsön, folyószámla hitelkeret, biztosítás értékesítése
  • adminisztráció

Amit kínálunk:

  • válaszható munkarend: 6, 8 óra vagy teljes távmunka
  • távmunka esetén a betanulási időszak alatt kétszer kell Budapestre utazni, és összesen 5 napot eltölteni a fővárosban a belépés és a betanulás miatt. Ennek utazási- és szállásköltségét a cég állja.
  • átlagnál magasabb fizetés
  • fix alapbér, magas jutalék, átlátható jutalékrendszer
  • váltott munkarend (mindkét műszakot vállalni szükséges)
  • időbeosztás: hétfőtől péntekig: 9:00-15:00 és 12:00-18:00 között
  • Duna-parti munkahely modern terekkel és eszközökkel
  • karrierlehetőség

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legyen érettségid
  • aktív Office-használó legyél

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • légy pozitív
  • légy nyitott
  • legyen igényed tanulni és fejlődni

Munkakezdés:

  • 2022. augusztus

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Jelentkezésre a „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!