Érdekelnek a befektetések és érted hogyan tevődik össze egy portfólió? Szívesen segítesz ügyfeleidnek a legjobb megoldást megtalálni? Tanácsadóként előre lépnél egy prémium szintre? Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk és légy a Budapest Bank sikeres csapatának tagja!

PRÉMIUM SPECIALISTA TANÁCSADÓ - PESTSZENTLŐRINC

A feladatok, amik Rád várnak:

  • az ügyfelek igényeinek és pénzügyi elvárásainak megismerése, megfelelő befektetés ajánlása
  • befektetési termékek értékesítése meglévő és új ügyfeleknek
  • befektetési ügyletek lebonyolítása tárgyalástól a befektetésig
  • dokumentumok előkészítése és kezelése
  • keresztértékesítés lakossági, mikró és jelzálog területre

Téged keresünk, amennyiben:

  • szereztél már befektetési tapasztalatot
  • vonzó számodra a pénzügyek világa és megvan benned a szakmai tudásvágy
  • ügyfélközpontúan gondolkozol, és könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal
  • értékesítési szemléletmód jellemez

További előnyt jelent:

  • értékpapír jogi vizsga
  • megfelelő hatósági vizsga
  • banki értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alapbér + teljesítmény alapú bónusz + cafeteria
  • több, mint 30 éve zavartalanul működő vállalati háttér
  • támogató vezető és összetartó csapat
  • fejlődési és karrierépítési lehetőség, hogy Te lehess a legjobb a szakmában
  • családbarát munkahely, táborozási támogatás
  • szabadidős programok, kollégák által szervezett közösségek

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!