RE/MAX Central - Központi iroda

RE/MAX 1973 óta a legsikeresebb nemzetközi ingatlanhálózat és a legtöbb ingatlant értékesíti a világ 110 országában. Célunk, hogy prémium szolgáltatásainknak és professzionális értékesítési stratégiánknak köszönhetően vezető hálózat legyünk Magyarországon. Ennek érdekében, folyamatosan igyekszünk megtalálni új franchise partnereinket és jövőbeni kollégáinkat.

Belváros szívében elhelyezkedő központi irodánk, amely egyben a hálózat legsikeresebb irodája, bővíti csapatát.

Prémium ingatlan tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

    Kinek ajánljuk az ingatlanértékesítést?

    • Elsősorban azoknak, akik saját vállalkozás építésében gondolkoznak.
    • Akik dolgoztak valaha üzleti környezetben, esetleg multinacionális környezetben menedzserként, vezetőként, és vágynak a kötetlen és rugalmas munkarendre.
    • Akik tapasztaltak az ügyfélkezelésben, vagy értékesítettek már valamilyen szolgáltatást pl.: biztosítás, banki szolgáltatások.
    • Azoknak is természetesen, akik szakmabeliek és fontos számukra a korrekt, támogató közeg, amelyben emberileg és anyagilag megbecsülésben részesülhetnek.
    • Teljesen pályakezdőknek, akik egy élethosszig tartó, magasan jövedelmező hivatást keresnek.
    • Önmagára és munkájára igényes, extrovertált, kiváló kommunikációval rendelkező embereknek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Preferáljuk a felsőfokú végzettséget de nem elvárás
    • Angol nyelvtudás előny
    • Ingatlanértékesítők jelentkezése esetén meglévő OKJ végzettség

Amit kínálunk:

    Ha mellettünk döntesz:

    • Képzünk és mentorálunk, hogy a lehető leghamarabb önállóan és magabiztosan tudj tárgyalni az ügyfelekkel és mihamarabb egyike legyél a legsikeresebb tanácsadóinknak
    • Komfortos és modern irodai környezetet biztosítunk számodra, kötetlen időbeosztással
    • Magas jutalékban részesítünk már a kezdetektől fogva, később pedig segítünk a hálózaton belül karriert építeni.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bróker
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzod, hogy mihamarabb felvehessem Veled a kapcsolatot!