A CIB Bank Zrt

Prémium banki tanácsadó

(Gyöngyös Fiók)

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A bank teljes termékpalettájának értékesítése prémium és lakossági ügyfelek számára a bank mindenkori értékesítési stratégiája
  • mentén,
  • a prémium banki szolgáltatás iránti érdeklődés felkeltése és akvizíció a potenciális ügyfelek körében,
  • befektetési tanácsadás nyújtása, tőzsdei megbízások teljesítése, a tőkepiaci és pénzpiaci folyamatokat figyelemmel kísérése,
  • számlavezetés, valamint termékértékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • keresztértékesítés,
  • ügyfélpanaszok kezelése

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • értékesítésben, pénzügyi tanácsadásban szerzett tapasztalat,
  • naprakész tőzsdei és befektetési ismeretek,
  • értékesítési szemlélet,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolat

Előnyt jelent:

  • Befektetési területen szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • Központi elhelyezkedés, kiváló munkakörnyezet, támogató vezető
  • Szakmai képzések, felkészült oktatók és trénerek
  • Kiemelt alapbér, ezen felül havi értékesítésed díjazása, versenyek lehetősége és értékesítési bónusz
  • Az éves cafetéria kereted bruttó 420.000 Ft, melyet gyakorlatilag minden jól ismert elemre felhasználhatsz

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyöngyös