Precíziós gazdálkodási vezető

KITE Zrt.

Nádudvar

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő precíziós szaktanácsadói csapatunkba keresünk

munkatársat nádudvari központunkba.

Leendő kollégánk feladatai:

  • kapcsolattartás meglévő beszállítóinkkal és új beszállítói kapcsolatok kiépítése,
  • komplex szaktanácsadási programok kidolgozása, modellezése, piaci bevezetése,
  • magas szintű és jó minőségű kapcsolattartás a KITE Zrt üzletágaival, közös üzleti programok kidolgozása és piaci bevezetése,
  • éves üzleti terv kidolgozása, és betartása,
  • szakmai cikkek, előadásanyagok és marketinganyagok készítése,
  • régiós- és országos szaktanácsadási feladatok monitoringozása,
  • piaci folyamatok elemzése, stratégia kidolgozása és piaci részarány növelése,
  • precíziós szaktanácsadók szakmai támogatása.

Számunkra az ideális jelölt:

  • felsőfokú agronómiai vagy műszaki végzettséggel rendelkezik,
  • mezőgazdasági termelésben vagy szaktanácsadói tevékenységben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalatot,
  • vezetői készségekkel rendelkezik,
  • magas szintű informatikai tudással bír,
  • „B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
  • jól kommunikál és hatékonyan tud együttműködni leendő kollégáival és partnereivel,
  • elkötelezett és komplex gondolkodású,
  • kiváló kezdeményező készséggel rendelkezik,
  • megbízhatóan, pontosan, önállóan és következetesen végzi munkáját,

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat,
  • mezőgazdasági termelésben vagy szaktanácsadói tevékenységben szerzett legalább 5 éves szakmai gyakorlat,
  • növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettség,
  • térinformatikai ismeretek,
  • precíziós gazdálkodásban szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás.

A munkavégzés mobilis, a helye a napi feladatoktól függően változhat:

  • elsődleges helyszíne a KITE Zrt. Központjában, Nádudvaron;
  • másodlagos helyszíne a lakóhelytől függően: Hajdú-Bihar megye (Központ: Nádudvar), Heves megye (alközpont: Füzesabony) vagy Jász-Nagykun-Szolnok megye (alközpont: Szászberek, Mezőtúr).

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli elérhető extra jövedelem,
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás),
  • céges autó, mobiltelefon, laptop,
  • nagy múltú, stabil, piacvezető kereskedelmi- és szaktanácsadói cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás, Egészségbiztosítás

Munkavégzés helye:

Nádudvar

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

KITE Zrt.
Nádudvar