EXATA GROUP, A.S.

EXATA GROUP Zrt. 27.200 hektáron gazdálkodó mezőgazdasági vállalkozás. Fő tevékenysége nagyüzemi növénytermesztés, állattenyéstés, gépi szolgáltatások nyújtása.

Csatlakozz hozzánk

Precíziós gazdálkodási menedzser

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Kérem figyelmesen olvassa el a következő pontokat, mielőtt a részletekbe merülne:

1. Nem a munkábajárást értékeljük, hanem az eredményeket.

2. Felelősségvállalás elengedhetetlen. Az eredményeken szívesen osztozunk.

3. Olyanok szeretnénk lenni a mezőgazdaságban, mint a Forma 1 - keressük bele a legmegfelelőbb pilótákat.

4. Megyünk és megyünk előre, nálunk nincs lehetetlen - csak tudni kell élni a lehetőséggel.

5. Nem elég, hogy valaki jó szakember, csapatjátékkal tudjuk megvalósítani céjainkat.

Cégcsoportunk egyik fő alappillére a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget.

Főbb feladatok:

  • a precíziós mezőgazdaság alapkövének letétele és strategiájának kidolgozása (rövid és hosszútávú),
  • potenciális partnercégek feltérképezése, javaslattétel az együttműködésre,
  • a precíziós mezőgazdaság bevezetése a cégcsoport egyes régióiban,
  • precíziós gazdálkodás szakmai támogatása,
  • részvétel az éves tervezésben (költség, hozam),
  • javaslattétel a folyamatok hatékonyságának növelésére,
  • szoros együttmüködés a gépesítési részleggel,
  • jelentések elökészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú agronómiai végzettség,
  • 3 év szakmai tapasztalat,
  • magas szintű informatikai tudás,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
  • jó szervezői készség,
  • terhelhetőség,
  • „B” kategóriás jogosítvány

Feltétel: alapszintű szlovák vagy cseh nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • precíziós gazdálkodásban szerzett tapasztalat,
  • térinformatikai ismeretek,
  • növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettség,
  • mezőgazdasági termelésben vagy szaktanácsadói tevékenységben szerzett legalább 3 éves szakmai gyakorlat,
  • mezőgazdasági műszaki jártasság,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • versenyképes fizetés
  • telefon
  • szolgálati autó

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Cseh (Alapfok/társalgási szint)
  • Szlovák (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Dunajská Streda, Szlovákia

Fényképes szakmai önéletrajz fizetési igény megadásával.