EXATA GROUP, A.S.
EXATA GROUP Zrt. 27.200 hektáron gazdálkodó mezőgazdasági vállalkozás. Fő tevékenysége nagyüzemi növénytermesztés, állattenyéstés, gépi szolgáltatások nyújtása.
Csatlakozz hozzánk

Precíziós gazdálkodási menedzser

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Kérem figyelmesen olvassa el a következő pontokat, mielőtt a részletekbe merülne:

    1. Nem a munkábajárást értékeljük, hanem az eredményeket.

    2. Felelősségvállalás elengedhetetlen. Az eredményeken szívesen osztozunk.

    3. Olyanok szeretnénk lenni a mezőgazdaságban, mint a Forma 1 - keressük bele a legmegfelelőbb pilótákat.

    4. Megyünk és megyünk előre, nálunk nincs lehetetlen - csak tudni kell élni a lehetőséggel.

    5. Nem elég, hogy valaki jó szakember, csapatjátékkal tudjuk megvalósítani céjainkat.

    Cégcsoportunk egyik fő alappillére a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget.

    Főbb feladatok:

    • a precíziós mezőgazdaság alapkövének letétele és strategiájának kidolgozása (rövid és hosszútávú),
    • potenciális partnercégek feltérképezése, javaslattétel az együttműködésre,
    • a precíziós mezőgazdaság bevezetése a cégcsoport egyes régióiban,
    • precíziós gazdálkodás szakmai támogatása,
    • részvétel az éves tervezésben (költség, hozam),
    • javaslattétel a folyamatok hatékonyságának növelésére,
    • szoros együttmüködés a gépesítési részleggel,
    • jelentések elökészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • felsőfokú agronómiai végzettség,
    • 3 év szakmai tapasztalat,
    • magas szintű informatikai tudás,
    • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
    • megbízhatóság, pontosság, következetesség,
    • jó szervezői készség,
    • terhelhetőség,
    • „B” kategóriás jogosítvány

    Feltétel: alapszintű szlovák vagy cseh nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • precíziós gazdálkodásban szerzett tapasztalat,
    • térinformatikai ismeretek,
    • növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettség,
    • mezőgazdasági termelésben vagy szaktanácsadói tevékenységben szerzett legalább 3 éves szakmai gyakorlat,
    • mezőgazdasági műszaki jártasság,
    • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • stabil háttér
    • versenyképes fizetés
    • telefon
    • szolgálati autó

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Cseh - Alapfok/társalgási szint
  • Szlovák - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Dunaszerdahely, Dunajská Streda, Szlovákia

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Fényképes szakmai önéletrajz fizetési igény megadásával.