Pre-sales projektmenedzser diákmunka - Budapest 14. kerület

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1145 Budapest, Újvilág utca 50-52.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kiemelt projektek kezelése megvalósítási fázisban
  • Kiemelt projektek előkészítése, árajánlatok begyűjtése
  • Pre-sales feladatok ellátása
  • Felmérések, ajánlat műszaki részének elkészítése
  • Új műszaki megoldások keresése, tesztelése
  • Projektet műszaki támogatása
  • Műszaki dokumentáció készítés

Munkaidő:
H-Cs 8:00-17:00 és P: 8:00-16:00 között, min. heti 32 óra vállalásával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú (műszaki) tanulmányok folytatása, vagy végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Br. órabér igény megjelölése szükséges a jelentkezésnél!

  • Hosszútávú munkavégzés
  • Szakmai háttér, fejlődési lehetőségek
  • Rugalmas és kellemes munkahelyi körülmények
  • Versenyképes fizetés és juttatás
  • Céges rendezvények, csapatépítők

A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod, illetve bérigényed!