Az AV Spring Kft csapata bővül és lehet, hogy pont téged keresünk!

Számos multinacionális céggel, oktatási intézménnyel és állami vállalattal szerződtünk le erre az évre is, így nem kérdés, hogy szívesen fogadnánk további

Pre-Sales AV rendszermérnököt

csapatunkba!

A feladatok, melyekben számítunk rád:

  • Műszaki kalkulációk készítése, hiszen az értékesítési folyamat legelejétől komplett rendszerben és megfelelő költségkeretek között kell gondolkoznunk
  • Bemutatótermeink audio-, és vizuáltechnikai eszközeinek kezelése, beállítása és üzemeltetése, hiszen hol máshol lenne szükség a legkorszerűbb eszközökre, ha nem a saját házunk táján
  • Bemutatók technikai lebonyolítása, vagyis az egyes eszközök, AV megoldások bemutatásának szakmai levezénylése
  • Gyártóink termékeinek ismerete, fejlesztések, újítások nyomon követése és bemutatása vállalaton belül
  • Telefonon és írásban történő kapcsolattartás beszállítókkal és gyártókkal, hogy te is mindig képben legyél az újításokkal és a specifikációkkal
  • Értékesítő csapat műszaki támogatása az első perctől kezdve és az ügyféltalálkozókon való részvétel szintén fontos része lesz a munkádnak

Ismeretek és készségek, melyek segíteni fognak a mindennapokban:

  • Műszaki területen végeztél az egyetemen és így a szakmai hátterednek köszönhetően a projektek AV-s szemmel történő kidolgozásakor számíthatunk rád
  • Nyitott vagy az új megoldásokra, érdekelnek a gyártói innovációk és szívesen át is adod a megszerzett tudást a partnereinknek és kollégáinknak egyaránt
  • Folyékonyan beszélsz angolul és a külföldi projektekben, gyártókkal való kommunikációban nem jelent problémát az idegen nyelv használata
  • Használod az MS Office programokat és szívesen dolgozol akár hosszú-hosszú Excel listákkal
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és ugyan a projektjeink nagy része budapesti, de nem bánod, ha néha vidéken is van ügyféltalálkozód
  • Nem esel kétségbe, ha segítened kell az ügyfélnek eligazodni a számtalan lehetőség és Av megoldás között vagy ha például nem találod egy eszköz specifikációi között a számodra szükséges információt

Amiért szerintünk érdemes hozzánk csatlakoznod:

  • Sokszínű a portfóliónk, így nem csak a meglévő ismereteidet tudod tovább bővíteni, de új területeken is tudsz tanulni, fejlődni
  • A projektekbe a nulladik perctől bevonunk, így azon túl, hogy a te szakmai tudásod és kreativitásod alapján fog megszületni az ajánlat, a cégünk által nyújtott AV megoldások skáláját is tudod befolyásolni
  • Mi nem csak mondjuk, hogy szeretünk csapatban dolgozni, hanem tényleg így is van; bármikor bárkihez fordulhatsz segítségért
  • A nagy, összetett projekteknek köszönhetően bővítheted a kapcsolatrendszeredet gyártók, tervező irodák és ügyfelek terén egyaránt
  • Külsős és belsős tréningeket is rendszeresen tartunk, így megismerkedhetsz a prémium gyártók legújabb termékeivel
  • Külföldi szakmai kiállításokon minden évben részt veszünk, szóval az online tréningeken és emailes beszélgetéseken túl a gyártókkal személyesen is tudsz találkozni

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Hang- és világítástechnikai mérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület, Infopark

Ha tetszett, amit a fenti leírásban olvastál és el tudod magad képzelni ebben a feladatkörben, akkor kérlek küld el az önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva!