Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
BOSCOLO HOTELS KFT.

PR & Marketing analyst

Főbb feladatok, munkák:

    Szülési szabadságon lévő kollégánk helyére keresünk meghatározott időre (2év) új kollégát:

    • A cég marketing és PR stratégiájának kidolgozása és megvalósítása,
    • A teljes marketing és PR tevékenység koordinálása, irányítása, munkatársak feladatainak meghatározása, követése,
    • Marketing és PR kiadások tervezési, követési rendszerének kialakítása, kezelése, irányítása,
    • Marketing és PR kampányok, egyedi marketing megjelenések tervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel,
    • Meglévő online felületek kezelése, felfuttatása, folyamatos frissítése,
    • Külső, illetve belső rendezvények szervezésében való aktív részvétel
    • Print kiadványok készítésének teljes körű koordinálása,
    • Arculati elemek felügyelete, imázs és ügyfél-elégedettség növelése,
    • Marketing mix eszközeinek, az elkészült hirdetéseknek a felülvizsgálata.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség,
    • Felsőfokú angol nyelvtudás
    • Legalább 2 éves, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat,
    • Digitális média tapasztalat, jártasság az online marketingben
    • Kiemelkedő kommunikációs készség, stratégiai gondolkodásmód,
    • Magas szintű kreativitás, innovációs készség,
    • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, PowerPoint, szükséges grafikai programok, online marketing- és web-fejlesztési ismeretek),

Amit kínálunk:

    • 2 éves megszabott szerződés
    • Folyamatos szakmai kihívás
    • Változatos feladatok
    • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1073, BUDAPEST ERZSÉBET körút 9-11.

Jelentkezés angol nyelvű szakmai önéletrajzzal.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: BOSCOLO HOTELS KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: PR & Marketing analyst
  • Rövid pozíció név: PR & Marketing Analyst
  • Hirdető cég: BOSCOLO HOTELS KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VII. kerület
  • Feladatok: Szülési szabadságon lévő kollégánk helyére keresünk meghatározott időre (2év) új kollégát: A cég marketing és PR stratégiájának kidolgozása és megvalósítása, A teljes marketing és PR tevékenység koordinálása, irányítása, munkatársak feladatainak meghatározása, követése, Marketing és PR kiadások tervezési, követési rendszerének kialakítása, kezelése, irányítása, Marketing és PR kampányok, egyedi marketing megjelenések tervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel, Meglévő online felületek kezelése, felfuttatása, folyamatos frissítése, Külső, illetve belső rendezvények szervezésében való aktív részvétel Print kiadványok készítésének teljes körű koordinálása, Arculati elemek felügyelete, imázs és ügyfél-elégedettség növelése, Marketing mix eszközeinek, az elkészült hirdetéseknek a felülvizsgálata.
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség, Felsőfokú angol nyelvtudás Legalább 2 éves, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat, Digitális média tapasztalat, jártasság az online marketingben Kiemelkedő kommunikációs készség, stratégiai gondolkodásmód, Magas szintű kreativitás, innovációs készség, Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, PowerPoint, szükséges grafikai programok, online marketing- és web-fejlesztési ismeretek),
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.12