PR CONSULTANT/KOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS

    Helló és üdv a reklámszakmában!

    Ha olyan ügynökséget keresel, amely stabil pilléreken áll, több,mint 15 éves múlttal rendelkezik, céltudatosan tekint a jövőbe, akkor megtaláltál bennünket. Ha igazi csapatjátékos vagy, aki mindig valami különlegessel tud előrukkolni, akkor te vagy az a láncszem, akit mi keresünk.

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK RÁD

  • Részvétel a kommunikációs és PR tevékenységek tervezésében és kidolgozásában, finomhangolásában
  • Sajtóközlemények, sajtókommunikációs anyagok készítése
  • Rendezvények és sajtótájékoztatók szervezése
  • Kapcsolattartás a sajtó képviselőivel, bloggerekkel és más véleményvezérekkel
  • Sajtómegjelenések szemlézése, elemzése
  • Tárgyalások megszervezése, koordinálása
  • Tartalomgyártás social média profil(ok) menedzselése

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA

  • Jó diplomáciai és kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Több projekten is tudsz egyszerre dolgozni
  • A határidő és a pontosság a barátod
  • Tudsz preziket készíteni és előadni
  • A rendezvényszervezés birodalmában eligazodsz
  • Az újságírás és a PR nem áll távol tőled
  • Maximalista vagy tudsz önállóan dönteni
  • Eredményorientált szemléletmóddal bírsz
  • Nem félsz kimozdulni a komfortzónádból
  • Csillapíthatatlan tudásvággyal rendelkezel

AMIVEL KILÓGHATSZ A SORBÓL,HA

  • Kiváló újságírói vénával rendelkezel
  • Eligazodsz a social média világában
  • Tudsz angolul kommunikálni
  • Van jogosítványod és vezetési gyakorlatod
  • Az életrajzodban található olyan munkahely, ahol legalább egy évet eltöltöttél, és meg tudsz jelölni olyan szakembereket, akikről véleményt kérhetünk rólad

AMIRE SZÁMÍTHATSZ

  • Előrehaladási lehetőség
  • Hangulatos iroda, amit kedved szerint rendezhetsz be
  • Kreatív, változatos projektek
  • Felelősségteljes feladatok, sokrétű ügynökségi tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Az ötleteid nálunk mindig nyitott ajtókra találnak legyen szó szakmai kérdésekről vagy közösségépítő újdonságokról

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4024 Debrecen, Nap u 16.

Jelentkezz és mi is jelentkezünk. Küld el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet, amely tükrözi valós személyiségedet, adj lehetőséget önmagadnak. Gyakornokok, pályakezdők jelentkezését is várjuk. Ha te leszel a nyerő, akkor a változatos feladatok várnak rád.