Y Generáció Iskolaszövetkezet

Pr asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

Otthonosan mozogsz a közösségi oldalak forgatagában? Fontos, hogy igényes tartalmakat gyárts és szívesen részt vennél egy iroda pörgős mindennapjaiban? Szeretsz mindig naprakész és tájékozott lenni az aktuális hírekkel kapcsolatban? Itt a helyed, jelentkezz! Kit is keres a megbízó? Egy kedves, kreatív, tanulni vágyó diákot, aki szívesen dolgozik Pr területen. Minden támogatást megadnak, ha gyakorlati tapasztalatra vágysz érdemes pályáznod! Elvárt tanulmányok: PR, reklám, kommunikációs és marketing Feladataid lesznek: szövegírás; irodai feladatokban való aktív részvétel; esetenként fordítási feladatok ellátása; háttéranyagok előkészítése; alkalmanként 1-1 poszt összerakása és előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

18 év felett; Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony; Angol nyelvtudás (felsőfok); Folyamatban lévő szakirányú tanulmány; Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny; Jó kommunikációs készség; Kedves személyiség; Kreativitás; Lelkesedés a terület iránt; Kiváló helyesírás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

1071 Budapest

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!