Avantgarde Group
Munkatársat keresünk

Pr account manager

pozícióba.
Rád vár a 17 éves múlttal és számos díjjal rendelkező budapesti kommunikációs ügynökségünk, ha önálló, talpraesett szakember vagy, és szívesen dolgoznál a piac vezető multinacionális cégeinek kommunikációs kampányain.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfélfeladatok önálló kezelése, operatív kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a médiával
  • Sajtóközlemények, prezentációk, weboldal szövegek, social media posztok, háttéranyagok összeállítása
  • Rendezvények és projektek tervezése, szervezése, önálló menedzselése
  • A feladatokhoz tartozó pénzügyi folyamatok és riportálás nyomon követése, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 év releváns tapasztalatod van (előny, ha mindezt ügynökségi oldalon töltötted)
  • Proaktív a hozzáállásod és szeretnél fejlődni
  • Önállóság és jó problémamegoldó képesség jellemez
  • Szeretsz írni
  • Ismered a legnagyobb közösségimédia-platformok működését
  • Élő újságírói kapcsolataid vannak
  • Precíz vagy és tartod a határidőket
  • Tárgyalási szintű az angol nyelvtudásod

Amit kínálunk:

  • Piacképes fizetés
  • Izgalmas projektek, fejlődési lehetőség
  • Stabil céges háttér, támogató légkör
  • Jó hangulatú csapat
  • Szép környezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Tinódi utca 1.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!