Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ha bírod, hogy ez a szakma pörgős, mindig új kihívásokat, változatos megoldandó feladatokat nyújt, akkor csatlakozz hozzánk

PPC Specialistaként!

Téged keresünk, ha igaz Rád, hogy

  • legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel Google és Facebook hirdetések tervezésében, kezelésében
  • felhasználói szinten ismered a Google AdWords és a Facebook Ads Manager hirdetéskezelőket
  • felhasználói szinten ismered a Google Analytics rendszerét
  • legalább alapszinten ismered a Google Data Studio eszközt
  • feltétlen rajongást érzel a hárombetűs rövidítések iránt (PPC, SEO, SEM…)
  • képes vagy kifejezni magad nagyon kevés karakterben is
  • Google Certification tanúsítvánnyal rendelkezel: Fundamentals, Search, Display, Mobile, Video
  • Excel tudásod magabiztos (pivot táblák kezelése, alapbeállítások ismerete)
  • pontos és precíz vagy
  • jó a helyesírásod vagy nem félsz használni a helyesírás-ellenőrzőt
  • ismered és nyomon követed a legújabb digitális hirdetési trendeket
  • analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel
  • legalább társalgási szintű az angol nyelvtudásod

Előnynek számít:

  • AdWords script olvasási vagy írási ismeretek
  • Excel makro
  • HTML ismeretek
  • Javascript programozási ismeretek

Feladataid közé fog tartozni:

  • PPC kampányok (Google, Facebook) tervezése, feltöltése, menedzselése, optimalizálása, elemzése
  • szövegírás a PPC kampányokhoz
  • kapcsolattartás a kiemelt PPC ügyfelekkel
  • 30 karakteres főcímbe komplex márkaüzenetek belesűrítése
  • adatelemzés és optimalizálási tanácsadás
  • riportok megértést segítő adatvizualizációja
  • újdonságok ismerete, folyamatos szakmai önképzés

Jó itt dolgozni, mert:

  • mi vagyunk az ország legjobb médiaügynöksége (Recma, M+)
  • változatos feladatkört kapsz, ami miatt a megszokott feladatok mellett sok újdonság is vár Rád
  • a munkában sok Excel-táblázat lesz a társad, beépített karakterszámlálóval
  • szerteágazó ügyfélportfolión dolgozhatsz (kis ügyfelektől nemzetközi nagyvállalatig)
  • támogatjuk a fejlődésedet
  • nyitottak vagyunk az innovációra, az új ötletekre, és biztosítjuk az ehhez szükséges modern munkakörnyezetet
  • egy lendületes csapat tagja lehetsz
  • a juttatásokat felsorolni is nehéz

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Alkotás utca 53/B

Ha szeretnél Te is csapatunk tagja lenni, fényképes önéletrajzodat küldd a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: PPC Specialista
  • Hirdető cég: WAVEMAKER HUNGARY KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XII. kerület
  • Feladatok: PPC kampányok (Google, Facebook) tervezése, feltöltése, menedzselése, optimalizálása, elemzése szövegírás a PPC kampányokhoz kapcsolattartás a kiemelt PPC ügyfelekkel 30 karakteres főcímbe komplex márkaüzenetek belesűrítése adatelemzés és optimalizálási tanácsadás riportok megértést segítő adatvizualizációja újdonságok ismerete, folyamatos szakmai önképzés
  • Elvárások: legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel Google és Facebook hirdetések tervezésében, kezelésében felhasználói szinten ismered a Google AdWords és a Facebook Ads Manager hirdetéskezelőket felhasználói szinten ismered a Google Analytics rendszerét legalább alapszinten ismered a Google Data Studio eszközt feltétlen rajongást érzel a hárombetűs rövidítések iránt (PPC, SEO, SEM…) képes vagy kifejezni magad nagyon kevés karakterben is Google Certification tanúsítvánnyal rendelkezel: Fundamentals, Search, Display, Mobile, Video Excel tudásod magabiztos (pivot táblák kezelése, alapbeállítások ismerete) pontos és precíz vagy jó a helyesírásod vagy nem félsz használni a helyesírás-ellenőrzőt ismered és nyomon követed a legújabb digitális hirdetési trendeket analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel legalább társalgási szintű az angol nyelvtudásod
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-06-27
Állás, munka még: WAVEMAKER HUNGARY KFT. >