BECK AND PARTNERS Kft.

PPC specialista

Szívesen dolgoznál egy 100%-ban magyar tulajdonú médiaügynökségnél?

Rendelkezel legalább 2 éves, PPC kampányok tervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalattal?

Magabiztosan mozogsz a Facebook, Instagram, Linkedin, valamint a Google világában?

Emellett nem áll távol tőled az sem, ha közvetlenül kell az ügyfelekkel egyeztetned, kommunikálnod, illetve prezentációkat készítened számukra?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, TÉGED keresünk ügyfelünk számára, jelentkezz most a pozícióra!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő PPC csapatukba keresünk legalább 2 éves kampánymenedzseri tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióra:

PPC SPECIALISTA

Főbb feladatok, munkák:

  • Médiakampányok előkészítése
  • Facebook és GoogleAds/Adwords kampányok tervezése
  • PPC kampányok tervezése, kivitelezése és felügyelete (Facebook, Instagram, Google, Linkedin, Waze stb.)
  • Teljesítménymérés (Google Analytics és Supermetrics használatával)
  • Kampány teljesítményértékelések, beszámolók, kimutatások, riportok, prezentációk készítése a kampányok eredményeiről és a statisztikákról
  • A kampányok mérőkód beállításának ellenőrzése
  • Kiemelt ügyfélkezelés: segítségnyújtás a kampányok optimalizálásában, eredményességük növelésében, felmerülő kérdések megválaszolása, kéréseik megvalósítása
  • Az aktuális trendek nyomon követése, azok beépítése a kampányokba
  • Együttműködés az ügynökség más csapataival a kampányokkal kapcsolatban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztosan használod a Google Ads-t, a Google Analytics-t és a Facebook Business Managert
  • 2-4 éves tapasztalatod van PPC kampányok tervezésében és lebonyolításában
  • Magabiztos kampánymenedzseri képességekkel rendelkezel
  • Precíz vagy, megbízható, lelkiismeretesen végzed a munkádat
  • Kiemelkedő a kommunikációs készséged, nem okoz gondot számodra több kampány párhuzamos menedzselése
  • Szeretsz közvetlen kapcsolatban állni az ügyfelekkel, magabiztosan kommunikálsz velük

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ügyfélkezelési tapasztalat
  • Supermetrics, Linkedin Hirdetéskezelő és egyéb hirdetéskezelők ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér + prémium
  • BKV bérlet
  • 13. havi bér
  • Sportkártya
  • Havi 2 home office lehetőség
  • Fejlődési és tanulási lehetőség - magyar és nemzetközi Google irodákban
  • Csapatépítő programok

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.