A Natural Swiss 2006 óta foglalkozik gyógynövényes méregtelenítő és egészségmegőrző programokkal, továbbá étrend-kiegészítőkkel, immár 11 országban. Küldetésünk természetes táplálékkiegészítőkkel és módszerekkel segíteni az embereknek megőrizni egészségüket, amely érdekében újabb és újabb termékeket és üzletágakat vezetünk be a piacra.

Valamennyi termékünket lelkiismeretesen, kézi erővel, a legszigorúbb előírások betartásával állítjuk elő, kifejezetten erre a célra épült feldolgozó üzemekben. A DrNatura-Supergreens termékei minden nap frissen kerülnek előállításra, fogyasztóink a gyártás után néhány héten belül hozzájutnak a csomagolt termékekhez.

Egyik új étrend-kiegészítőnk, amelyet a rákkutató, immunológus Prof. Dr. Fachet József, MD, PhD, az MTA Orvostudományok Doktora, tanszékvezető egyetemi tanár, a DOTE Kórélettani Intézet nyugalmazott igazgatója fejlesztett ki még Japánban Dr. Goro Chihara Professzorral, a tokiói National Cancer Institut főmunkatársával együttműködve.

Kiemelkedő immunrendszeri hatása miatt Japánban már regisztrált gyógyszerként alkalmazzák a tumor terápiában, miközben 100%-ban természetes eredetű. A Dr. Fachet Immunforte készítményei különböző gombakivonatokat, resveratrolt és C-vitamint tartalmaznak, melyeket a Magyarországon OÉTI étrend-kiegészítőként regisztrált. Jelentős lépésként az FDA is jóváhagyta több termék forgalmazását az USA-ban.

A teljes termékportfóliónk magyarországi, és európai ppc kampányainak menedzselésére keresünk most munkatársat:

PPC MARKETING SPECIALISTA

    Eddig több ügynökség menedzselte a ppc hirdetéseinket, de a feladatok mennyisége és összetettsége annyira megnőtt, hogy jobbnak láttuk belső kollégával megoldani ezt a feladatot. Új munkatársunk legfőbb feladata mindegyik márkánk (Natural Swiss, DrNatura-Supergreens, Dr. Fachet) Google és Facebook hirdetéseinek menedzselése a magyar, a szlovák, a cseh, a lengyel, a német, a francia és az olasz piacon.

    Legnagyobb szakmai kihívás ebben a munkakörben az, hogy önállónak kell lennie, nem fogja ugyanis munkáját egy marketing vezető óránként ellenőrizni, hanem értékesítési célokat és konverziókat kell elérnie, ráadásul mindezt home office-ból, távmunkában végezheti.

Feladatok

    • Kampánystratégiák és kampányok kidolgozása, menedzselése
    • Google és Facebook Ads kampányok menedzselése, napi szintű aktív kezelése
    • Google Analytics profil, mérések, beállítások, tag menedzser kezelése
    • Hirdetésekhez kapcsolódó szövegírási és egyéb feladatok ellátása
    • Best practice figyelés
    • Kapcsolattartás hirdetési szolgáltatókkal és szakértőkkel
    • Kapcsolattartás a márka-menedzserekkel, ügynökségekkel és alvállalkozókkal
    • Folyamatos költség- és kampány-optimalizálás (ROI és ROAS alapon)
    • Konverziók precíz mérése és folyamatos optimalizálása, konverziós modellek készítése
    • Új mérési metódusok bevezetése, ellenőrzése, nyomon követése
    • Riportok, statisztikák és elemzések készítése
    • Marketing akciók, kampányok koncepcionális kialakításában, tervezésében történő részvétel

Elvárások

    Az ideális jelölt több éves Gogole és Facebook Ads hirdetési tapasztalattal rendelkezik, amely során napi rendszerességgel, önállóan menedzselt hirdetési kampányokat 1 millió forintos havi költés felett.
    • Felsőfokú végzettség
    • Min. 3 éves Adwords és Facebook hirdetési tapasztalat
    • Nemzetközi Adwords és Facebook hirdetési tapasztalat előnyt jelent
    • Angol nyelvtudás (munkanyelv szinten)
    • Cseh és/vagy szlovák nyelv ismerete óriási előnyt jelent
    • Táplálékkiegészítők vagy egészségvédő termékek hirdetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

    Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt nemzetközi elvárásoknak kell megfelelnie, ugyanúgy szenvedélye a természetes egészségmegőrzés, mint nekünk, cserébe hosszútávú biztos szakmai karriert (előrelépési lehetőséget), családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát, és rugalmas munkavégzést (távmunka) ajánlunk.
    • Versenyképes fizetés
    • Home office
    • Marketing orientált cégvezetés
    • Komoly szakmai és nemzetközi fejlődési lehetőség, felelősségteljes munka
    • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
    • Stabil cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapat

    Munkavégzés helye: Távmunkában országos
    Munkaidő: főállás
    Munkába állás kezdete: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Pályázatát (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „ppc marketing specialista”-ként megjelölve.
A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:
1. Miért szeretne nálunk dolgozni?
2. Mi az erőssége az online marketingen belül?
3. Mekkora tapasztalata van Google és FB hirdetésben, mekkora havi budgetet kezelt már?
4. Mi volt eddig a legsikeresebb kampánya?
5. Dolgozott-e már távmunkában, és miért lenne jó az ön számára?
6. Mi az, ami igazán motiválja?