JAN-KER 2001 Kft.
Csatlakozz hozzánk

PPC kampány menedzser

pozícióba!

Évtizedes múlttal rendelkező kereskedelmi vállalat webshopjának üzemeltetéséhez keressük leendő kollegánkat. Amennyiben az alábbiakban magadra ismersz, ne habozz, jelentkezz. Mi kíváncsiak vagyunk rád.

Főbb feladatok, munkák:

  • Webshop SEO optimalizálása
  • Google AdWords és SEM kampány menedzsment
  • Egyéb online kampányok menedzselése, optimalizálása (Facebook Ads, You Tube, linkbuilding stratégia, Mailchimp, stb.)
  • Teljesítmény mérés - Google Analytics adatainak elemzése, értékelése, Google algoritmus frissítéseinek lekövetése, hogy a modern trendek folyamatosan beépülhessenek a napi üzemeltetésbe
  • Az e-kereskedelmi folyamatok támogatása és fejlesztése, konverziós arány optimalizálása
  • Webshop tartalom fejlesztés, optimalizáció, termék kategóriák folyamatos karbantartása, frissítése
  • Szövegírási feladatok, hírlevélküldő rendszer kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • Határozottság, magabiztos fellépés
  • Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett igazolható tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyakorlati SEO/Google AdWords tapasztalat, a mai online marketing trendek naprakész ismerete, ideértve a Google aktuális etikai trendjeit is.
  • Google Analytics / Search Console használatában szerzett tapasztalat
  • Átlátás művészete (több párhuzamos kampány precíz kezelése)
  • Kreatív, innovatív látásmód, proaktív, cselekvő attitűd
  • Jó szövegírási készség
  • Korábbi webáruház SEO optimalizálásában és kampány menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Shoprenter rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy évtizedes tapasztalattal rendelkező kereskedelmi vállalatnál
  • Versenyképes fizetés
  • Modern, kulturált, tiszta munkakörnyezet
  • Home office / személyes jelenlét egészséges arányának biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

6800 Hódmezővásárhely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.