Lételemed a digitális világ és keresed a következő szakmai kihívást?
Rendelkezel már néhány éves tapasztalattal online csatornák menedzselésében, vagy még csak most szeretnél digitális média varázslóvá válni?
Motivál, ha elismert nemzetközi ügyfélen, profi csapatban dolgozhatsz?

Akkor csatlakozz szuper teamünkhöz és dolgozzunk együtt a legsikeresebb kampányokon!

PPC executive

A FELADATOK, AMELYEK ÁLTAL A JÖVŐ DIGITÁLIS BAJNOKA LEHETSZ:

  • PPC kampányok tervezése, feltöltése, monitorozása, optimalizálása az ütős megoldások érdekében
  • Taktikai ügyfélkapcsolattartás angolul és magyarul egyaránt
  • Versenytárs- és egyéb elemzések, jelentések készítése
  • Account Manager munkájának támogatása, döntéselőkészítés
  • A kampány lezárását követően utóértékelés és a kampány pénzügyi adminisztrációja.

TÉGED VÁRUNK, HA:

  • Erős digitális affinitással rendelkezel vagy legalább 1-2 éves szakmai tapasztalatot szereztél médiaügynökségi, hirdetői vagy média oldalon – ennek megfelelően junior vagy senior PPC executive pozícióba várunk
  • Képes vagy hatalmas adathalmazokban is meglátni a lényeget, sőt, kifejezetten örömöd leled ebben
  • Hallottál már a következő rendszerekről: Google Ads, Facebook Business Manager, Google Analytics – plusz pont, ha jártas vagy ezekben
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan és szíves használod az angolt írásban és szóban egyaránt – ezt nem csupán megszokásból írtuk ide, lesz rá lehetőséged :)
  • Az Excel táblákban végzett rendszeres munka számodra sima ügy és a képletekkel is jó barátok vagytok
  • Igényes vagy arra, hogy az általad készített anyagok precízek és átláthatók legyenek.

AMIT NYÚJTUNK SZÁMODRA:

  • Kiváló fejlődési lehetőséget digitális és offline média területen egyaránt, átfogó és naprakész tréningsorozatokkal
  • Sokszínű juttatási csomagot: a fizetésen túl BKV bérlet, cafeteria, mobiltelefon, céges sportolási lehetőség
  • Nyitott és segítőkész csapat vár, közös programokkal
  • Kreativitást támogató, innovatív légkört frissen felújított irodánkban.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretnél szakértőktől tanulni és szakértővé válni, várjuk angol nyelvű önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.