Power BI Fejlesztő

Állás részletei

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SQL és adatbázis-technológiák ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (10%)

Előnyök

  • Salesforce, Oracle és SAP tapasztalat

Juttatások

  • Kiemelkedő bérezés
  • Teljesítménybónusz féléves kifizetéssel
  • Cafeteria
  • Home office (2 nap iroda, 3 nap otthon)
  • Munkábajárás támogatása
  • Stabil megbízható cég

Feladatok

  • Power BI segítségével jelentések és dashboard-ok készítése
  • Követelmények összegyűjtése kulcsfontosságú stakeholder-ektől
  • A részleg által használt és rendelkezésére álló adatforrások tételes elemzése és dokumentálása
  • Az adatok forrásának, tartalmának, kapcsolódási módjainak és üzleti értékének dokumentálása
  • Üzleti adatok felhasználási eseteinek dokumentálása, adatminőségi igények azonosítása
  • Egy globális adatmodell létrehozása Power BI adatfolyamatok és megosztott adatkészletek segítségével
  • Adatmodellek üzleti logikájának dokumentálása, tervezése és kódolása
  • A többi rendszer adatkészleteinek kombinálása az adatok nézetének létrehozásához
  • Találkozók koordinálása és lebonyolítása, például: felhasználói interjúk az üzleti folyamatok áttekintéséről; adathasználati eseti követelmények összegyűjtése; különböző állapotjelentések
  • Stratégia kidolgozása a jelentések verziókezelésére és biztonságára

Munkavégzés helye:

  • Győr

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő