A Grepton Zrt. Magyarországon működő IT vállalkozás, a hazai szektor elismert megoldásszállítója 2001 óta. Munkánk során a legmodernebb technológiákat, üzleti és szervezeti modelleket alkalmazzuk. Hiszünk a sokéves tapasztalat és az innovatív megoldások sikeres ötvözésében, és nap mint nap aktívan teszünk azért, hogy ne csupán lépést próbáljunk tartani a fejlődéssel, hanem mi magunk is alakítsuk, formáljuk a jövőt.  Csapatunk bővítése céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Power BI fejlesztő

ELLÁTANDÓ FELADATOK:

  • BI fejlesztési feladatok
  • Elkészített komponensek fejlesztői tesztelése
  • Közreműködés a rendszer követelmények és specifikációk elkészítésében
  • Közreműködés a tesztelési tervek elkészítésében, együttműködés a tesztelőkkel
  • Részvétel belső és végfelhasználói oktatásokban

ELVÁRT KÉPESSÉGEK, ISMERETEK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft Power BI minimum 3 éves fejlesztői tapasztalat
  • Minimum 5 éves fejlesztői tapasztalat
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Kreatív, megoldáskereső személyiség

ELŐNYT JELENT:

  • Adattárház területen szerzett fejlesztői tapasztalat
  • ETL eszköz tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok
  • A legújabb technológiák megismerésének lehetősége
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Biztos munkahely, versenyképes jövedelem

Amit megtalálsz nálunk:

Jó csapat, programok, korlátlan minőségi kávék, teák, modern eszközök, profi szakemberek, céges masszőr, sportolási lehetőségek, billiárd, csocsó, korrekt vezetőség, nyugodt munkakörülmény.

Munkavégzés helye: Budapest, Népliget metrómegállótól 5 percre

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk önéletrajzodat.