Szeretne egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni?

A Magyar Posta Zrt.

Tata 1 posta

POSTAI ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres

     Megismerheti, hogyan működik a postai rendszer és hozzájárulhat Magyarország levél és csomagforgalmának biztosításához. Ha szereti a változatos munkát, nem tart a felelősségtől, és szívesen kommunikál emberekkel, akkor jelentkezzen hozzánk!

Milyen feladatai lennének?

  • Levelek és más küldemények felvétele
  • Csekkbefizetések és egyéb pénzforgalmi befizetések elfogadása
  • Hírlapelőfizetések és sorsjegyek kezelése, forgalmazása
  • Pénzforgalmi bizonylatok, készpénz, beszedett díjak, értékcikk- és kereskedelmi áruk kezelése
  • A kézbesítő postásokkal való egyeztetés, pénzügyi elszámolás
  • A beérkező küldemények fogadása, és a postai járatok indulásra való előkészítése
  • Egyéb ügyfélszolgálati tevékenységek

Miért jó nálunk dolgozni?

    A Magyar Posta stabil és kiszámítható foglalkoztató, megbízható, családias munkahely. Belépését követően segítséget és képzést is nyújtunk, hogy könnyen és hatékonyan el tudja látni jövőbeli feladatait.

    Tudjuk, hogy a pénz kezelése különösen felelősségteljes feladat, ezért pénzkezelési pótlékkal is honoráljuk. Az értékesített termékek után teljesítményelismerést is adunk!

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Középiskolai végzettség (érettségi)
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent az állás betöltéséhez:

  • postaforgalmi végzettség
  • és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat

További információk:

  • A munkavégzés helye: 2891 Tata, Kossuth tér 19.
  • Napi munkaidő:8 óra
  • A munkakör azonnal betölthető.

    Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

    Jelentkezési határidő: 2019.11.30-ig

    További információt ad:
    Lelkesné Kovács Beáta
    Telefonszám:30/770-1187

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tata

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Jelentkezem gombra kattintva, vagy a 2801 Tatabánya, Fő tér 30. levélcímre küldje el.