MAGYAR AGRÁR- ÉS ÉLETTUDOMÁNYI EGYETEM

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Portfóliókezelési osztályvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • az egyetem tulajdonában/ kezelésében lévő portfólióvagyon optimális hasznosításának tervezése
  • az egyetem portfólió stratégiájának kialakításában, tervezésében és végrehajtásában való aktív közreműködés
  • a portfólióelemek évenkénti felülvizsgálata, értékelése, monitoringjelentések készítése a fenntartó felé
  • üzletrész és részvény-értékelések, valamint cégértékelések elkészítése
  • az egyetem tulajdonában, vagy résztulajdonában lévő gazdasági társaságok teljes gyakorlati és adminisztratív koordinálása, ellenőrzése, üzleti tervek elemzése
  • a társaságok működésével összefüggő gazdasági jellegű feladatokban való közreműködés (többek között: tőkeemelés, likviditási problémák kezelése, támogatói okiratok elkészítésében való közreműködés)
  • az egyetem tulajdonában/kezelésében lévő ingatlanvagyon hasznosítási lehetőségének folyamatos elemzése, hasznosítási szerződések előkészítése
  • ingatlanokkal kapcsolatos hivatali eljárások végzése, koordinálása, tulajdonosi hozzájárulás kiadásának véleményezése, előkészítése
  • vagyonkezelői szerződések előkészítésében történő részvétel, változáskövetés
  • ingatlanvagyonhoz kapcsolódó beszerzési/értékesítési eljárások előkészítése

Szakmai követelmények:

  • jogi és/vagy közgazdasági felsőfokú végzettség
  • legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat jogi, és ingatlan ügyekhez kapcsolódó területen
  • számítógépes ismeretek, MS Office felhasználói szintű ismerete

Személyes követelmények:

  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • kiváló kommunikációs képesség
  • jó szervezőkészség
  • önállóság, magabiztosság
  • strukturált, komplex szemléletmód

Előnyt jelent:

  • közigazgatási területen szerzett több éves tapasztalat
  • gazdasági társaságokban való jártasság
  • jogi és közgazdasági együttes felsőfokú végzettség
  • ingatlanügyekben, ingatlan hasznosításban történő jártasság

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.