Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt. munkatársat keres társasági

PORTFOLIÓKEZELÉSI GAZDASÁGI VEZETŐ SZAKÉRTŐ

munkakör betöltésére.

Feladatok:

A Magyar Turisztikai Ügynökség tulajdonosi joggyakorlása alá tartozó társaságokkal (továbbiakban: társaságok) kapcsolatos következő feladatok:

  • a gazdasági társaságokkal, illetve gazdasági vezetőivel, tisztségviselőivel rendszeres kapcsolattartás
  • a társaságokra vonatkozó gazdasági jellegű döntések előkészítése
  • a társaságok pénzügyi-gazdasági átvilágításában való közreműködés, a társaságok pénzügyi kockázatainak feltárása
  • a társasági alapszabályok által meghatározott felügyeleti és ellenőrzési funkciók koordinálása
  • a társaságok működésével összefüggő gazdasági jellegű feladatokban való közreműködés pl: tőkeemelés, likviditási problémák kezelése, támogatói okiratok elkészítésében való közreműködés, kormányelőterjesztések készítése, részvények demateriazálása.
  • éves beszámolók, üzleti tervek ellenőrzése, negyedéves jelentések ellenőrzése, alapítói előterjesztés előkészítése

Szakmai követelmények:

  • közgazdasági és/vagy pénzügy számviteli felsőfokú végzettség
  • társaságok pénzügyi dokumentációinak elemzésében jártasság, kontrolling szemlélet
  • legalább 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Project használatában jártasság

Személyes követelmények:

  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • kiváló kommunikációs képesség
  • jó szervezőkészség
  • önállóság, magabiztosság
  • rugalmasság
  • terhelhetőség
  • strukturált, komplex szemléletmód

Előnyt jelent:

  • közigazgatási területen szerzett tapasztalat
  • vállalatfinanszírozási gyakorlat
  • jogi és közgazdasági együttes felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • céges telefon
  • cafeteria juttatás a szabályzatnak megfelelően
  • felelősségteljes, önálló munka
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1027 BUDAPEST, KACSA utca 15-23.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.