Duna Pest Rezidenciák Társasház

24/48-as beosztás

Portás-recepciós

munkatárs

IX. kerületi Társasház portás - recepciós munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Lakói panaszkezelés
  • Telefonhívások kezelése
  • Vendégek, futárok fogadása, eligazítása
  • Beérkező küldemények, csomagok átvétele
  • Terület ellenőrzése, járőrözés, gépházak ellenőrzése
  • Beléptető- és kamerarendszer kezelés
  • Tűzjelző- és riasztó készülékek kezelése
  • Jegyzőkönyvek készítése
  • A munkakörhöz tartozó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben (24/48-as beosztás) szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvi ismeret
  • Vagyonőri vizsga (előny, de nem feltétel)

Munkavégzés helye, munkarend:

  • Budapest, IX. kerület
  • Havi 10 alkalom, azaz 240 óra
  • 24/48-as szolgálat, reggel 7:00-től másnap reggel 07:00-ig
  • Egyenruha biztosítása
  • Fizetés: szolgálati időtől függően: nettó 175.000-200.000 Ft ezer között
  • Teljesen bejelentett, társasházi alkalmazottként
  • Fizetett szabadság törvényes keretek szerint

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.