Fürdőkkel, strandokkal, belföldi egészségturizmussal foglalkozó honlapokat üzemeltető cégünk keres munkatársat portál menedzseri pozícióba.

Ha precíz, lelkiismeretes és proaktív vagy, jó elemző képességgel rendelkezel, érdekel a fürdők és a wellness világa, akkor téged keresünk.

Portál menedzser

Ezek lesznek a főbb feladataid

    • honlapok tartalmának naprakészen tartása: fürdő, strand és szállás adatbázis frissítése, bővítése, programok feltöltése
    • hírlevelek, eDM-ek összeállítása
    • landing oldalak szerkesztése
    • hirdetések kezelése
    • kimutatások, statisztikák összeállítása
    • együttműködés értékesítővel, fejlesztővel, szerkesztővel
    • online marketinghez és PR-hoz kapcsolódó egyéb feladatok

Téged keresünk, ha igazak rád az alábbiak

    • felsőfokú végzettséged van
    • precíz és pontos vagy (a munkakör betöltéséhez kulcsfontosságú)
    • hatékonyságra törekszel a munkában és szorgalmas vagy
    • jó analitikai képességgel rendelkezel és racionálisan gondolkodsz
    • rendelkezel projektmenedzseri szemlélettel, jó a problémamegoldó képességed és proaktív vagy
    • jól fejezed ki magad írásban és tudsz helyesen írni
    • nem ijedsz meg, ha excelben néha függvényeket is használnod kell
    • érdekel a fürdők és a wellness világa, és magad is szívesen jársz ilyen helyre

Előnyt jelenthet az alábbiak bármelyike

    • online marketinghez kapcsolódó ismeretek és tapasztalat (pl. analitikai szoftverek ismerete, SEO ismeretek, közösségi média tapasztalat)
    • html ismeretek
    • grafikai, képszerkesztő szoftverek ismerete (Photoshop, InDesign)
    • videoszerkesztő szoftverek ismerete
    • fotózásban vagy videókészítésben való jártasság
    • angol vagy német nyelv középfokú vagy magasabb szintű ismerete
    • szakmai tapasztalat online területen

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem
    • céges telefon és laptop
    • igény esetén rugalmas munkaidő és részben irodán kívüli munkavégzés lehetősége (betanulást követően)
    • tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
    • változatos, felelősségteljes feladatok
    • bővülő feladatkörök
    • hosszú távú munka

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Ha felkeltettük az éredeklődésed, a jelentkezem gombra kattintva csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!