Docler Services Kft.
Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.
Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!
Csatlakozz hozzánk

Pool boy

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Buda egyik legelegánsabb környékén, hatalmas – több mint két hektáros – ősfás parkban lévő luxus társasház wellness részlegén a medence mindennapos takarítása és rendben tartása
  • Medence körüli takarítás
  • Napágyak és napernyők rendben tartása
  • Használt törölközők összeszedése
  • A medence környékén tartózkodók felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos úszási ismeretek
  • Angol nyelvtudás, további nyelvek ismerete előny
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Magas szintű panaszkezelési ismeretek, ügyfélközpontú, megoldás-orientált hozzáállás
  • Megbízható, felelősségteljes, határozott, diszkrét személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Innovatív környezet, támogató csapat
  • Változatos, komplex feladatkör
  • Lehetőség az önálló, kreatív munkavégzésre
  • Új, luxus munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Házvezető, Gondnok, Bejárónő
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Animátor
  • Szakmunka
  • Hostess, Animátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

1025 Budapest, Vérhalom utca 17.

Fényképes önéletrajz megküldésével