Coloursgarden Kft.
Csatlakozz hozzánk

Ponyva készítő, szerelő munkatárs

pozícióba!
Több mint 10 éves múlttal rendelkező cégünk PVC ponyva és műszaki textil konfekcionálásával, árnyékolástechnikai termékek, mobil sátrak, terasz oldalfedések gyártásával és szerelésével foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

A munkatárs feladata ponyva termékek összeállítása, előkészítése és helyszínen történő felszerelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Rugalmasság, csapatszellem, kézügyesség, barkács hajlam, kéziszerszámok ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat vagy szabász, lakatos, szerkezetlakatos szakmában való jártasság/végzettség előnyt jelent, de nem feltétel!

Amit kínálunk:

Napi 8 órás, egyműszakos munkarend, kultúrált munkakörülmények, változatos munkavégzés, jól összeszokott, stabil csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1165 Budapest

Jelentkezni önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintással lehet!