Pólómánia.hu - Pamutboyz Kft. (PAMUTBOYZ KFT.)

Pólónyomó Ninja

Hirdetés szövege:

    FELADATOK:
    - Pólónyomás, egyéb ajándéktárgyak gyártása
    - Digitális pólónyomtatás
    - gyártáselőkészítés

    TÉGED KERESÜNK, HA:
    Precíz és pontos vagy (törekedj a maximumra, mi is arra törekszünk)
    Nyitott vagy az új dolgokra, feladatokra (mi is nyitottak vagyunk ha Neked lenne új ötleted, meglátásod)
    Terhelhető vagy (ha beesik egy nagyobb rendelés, akkor sem ijedsz meg, használod az szupererődet és magasabb fokozatba kapcsolsz)
    Önállóan és csapatban is megállod a helyed
    Vállalod a felelősséget (nem probléma ha hibázol. Az a fontos hogy vállald érte a felelősséget és tanulj belőle)

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
    Hasonló profilú cégnél vagy egyéb gyártásban szerzett tapasztalat
    Azonnali kezdés
    Jól kommunikálsz és barátságos vagy

    AMIT KÍNÁLUNK:
    Versenyképes fizetés
    A+ irodai környezet
    Izgalmas és változatos munka
    Fejlődő, stabil cég, hosszútávú biztos munkahely
    Fizetett túlóra
    Dinamikus csapat, fiatalos légkör, jó hangulat

    Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a munkakör követelményeinek és szívesen dolgoznál nálunk, fényképes szakmai önéletrajzod küld el email-címünkre.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1094 Budapest, Liliom utca 36.