Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják gyártási folyamatok ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. Berendezéseinket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli azok életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig. Ebbe a csapatba keresünk

PNEUMATIKA FEJLESZTŐ MÉRNÖKöt.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • mérőkészülékek pneumatikai rendszerének tervezése, fejlesztése
  • speciális UHP (UltraHighPurity) rendszerek tervezése
  • új méréstechnikákkal kapcsolatos kutatások támogatása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • pneumatikai rendszer tervezési gyakorlat
  • ipari automatizálási tapasztalat
  • Eplan ismeret
  • képesség csapatban történő munkavégzésre, ugyanakkor önálló tervezésre és feladatmegoldásra
  • magasfokú szakmai elkötelezettség, dokumentációs készség
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent, ha a jelölt:

  • 3 évnél több tervezési gyakorlattal rendelkezik
  • nagytisztaságú rendszer tervezési gyakorlattal rendelkezik
  • szorgalmas és lelkiismeretes hozzáállású, tanulásra hajlandó

Amit mi kínálunk:

  • fiatalos légkör, segítőkész kollégákból álló csapat
  • folyamatos szakmai kihívások (teljesen automatizált mérőberendezések tervezése, új méréstechnikák realizálása)
  • modern, kényelmes munkakörnyezet
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Termékeinkről, szolgáltatásainkról további információt a honlapon talál, jelentkezését a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Semilab Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pneumatika fejlesztő mérnök
  • Rövid pozíció név: Fejlesztőmérnök
  • Hirdető cég: Semilab Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: mérőkészülékek pneumatikai rendszerének tervezése, fejlesztése speciális UHP (UltraHighPurity) rendszerek tervezése új méréstechnikákkal kapcsolatos kutatások támogatása
  • Elvárások: pneumatikai rendszer tervezési gyakorlat ipari automatizálási tapasztalat Eplan ismeret képesség csapatban történő munkavégzésre, ugyanakkor önálló tervezésre és feladatmegoldásra magasfokú szakmai elkötelezettség, dokumentációs készség szakirányú felsőfokú végzettség szakmai angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19