PMT Technikus

Prohumán 2004 Kft.

4000 Debrecen

Dinamikusan fejlődő, modern gyáregységgel rendelkező Partnerünk számára keresünk

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Támogatja a gyártások iparosítását, berendezések telepítését
  • Fröccsöntő szerszámok napi karbantartásának az elvégzése, hőre keményedő és hőre lágyuló termékek esetében egyaránt
  • A szerszámok napi kondicionálási folyamatának elvégzése a hőre keményedő szerszámok esetében
  • MES és gyártás támogató rendszerek ismerete, üzemeltetése
  • A gépek meghibásodása esetén történő reaktív karbantartás elvégzése
  • Mérnök támogatása a fröccsöntő berendezések programozásában, fröccsöntési folyamatok felylesztésében
  • A gyártási berendezések üzemképességének biztosítása
  • A berendezések beállítása az előírásoknak megfelelően, a berendezések hibájának elhárítása, a hibák és az elvégzett javítások, módosítások megadott helyen történő dokumentálása
  • Átállások elvégzése az előírások szerint

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A modern gyártási és minőségirányítási eszközök, például a lean gyártás, a hat szigma és a TPM gyakorlati ismerete
  • középfokú mechanikai/elektronikai végzettség
  • Tapasztalat az autóipari minőségi szabványokkal kapcsolatban
  • SAP rendszer

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS Office applikációk

Amit kínálunk:

  • Stabilitás
  • Alab bruttó bér + műszakpótlékok
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak, kérem küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével.