PMO gyakornok – Budapest, XI. kerület (WHC021143) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest, XI. kerület

Partnerünk a világ legnagyobb gépgyártója, amely kizárólag a mezőgazdaságra összpontosít. Üzleti központja az Office Gardennél található, Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő területén, a 11. kerületben, a Duna-part közelében. Építsd velünk a jövőt! Globális vezető szerepet töltünk be a mezőgazdasági megoldások tervezésében, gyártásában és forgalmazásában.

Feladatok:

    • Új megtakarítási projektek lehetőségeinek elemzése és azonosítása, például a közös alkatrészek árazásának összehasonlítása révén a különböző gyárakban vagy régiókban
    • A PCO-projektek előrehaladásának rendszeres nyomon követése és frissítése
    • Aktív kapcsolattartás a projekttagokkal/beszállítókkal
    • A meghatározott KPI-k (pl.: a "lejárt projektek száma", a "visszamenőleges PCA-k" vagy a "követett SIG (beszállítói ötletgenerálás) ötletek") nyomon követése, beleértve a fejlesztési intézkedések nyomon követését is
    • Ad hoc jelentések készítése vagy más csapattagok támogatása (Finnországban, Franciaországban, Németországban vagy Olaszországban)

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív; még legalább 0,5 évig)
    • Folyamatban lévő tanulmányok gazdasági területen
    • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angolul (külföldi kollégákkal kommunikáció)
    • Jártasság a Microsoft Excel használatában (Pivot táblák, alapvető függvények)
    • Heti minimum 20-24 óra vállalása
    • Érdeklődés a projektmenedzsment iránt
    • Jó analitikus, problémamegoldó, interperszonális és kommunikációs készség
    • Előnyt jelent a műszaki ismeretek (pl. ipari mérnöki tanulmányok) és az üzleti ismeretek kombinálása
    • Jelentkezésnél kérjük angol nyelvű önéletrajzot tölts fel!

Egyéb információ

Dolgozz Te is a LEGJOBB MUNKAHELYEN!

Amit kínálunk

    • Br. 1600 Ft-os órabér
    • A betanulás után Home office munkavégzés lehetséges
    • Releváns szakmai tapasztalat
    • Modern munkakörnyezet
    • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
    • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő